Sukces pracowników ZAZ podczas Turnieju Otwartych Serc!

    W dniach 5-6 października 2017 roku w ośrodku AZS COSA w Wilkasach pod Giżyckiem odbyła się III edycja Turnieju Otwartych Serc, ogólnopolskiej imprezy o charakterze sportowym, polegającej na rywalizacji zespołów składających się z żołnierzy oraz osób niepełnosprawnych.
    W zawodach wzięli udział pracownicy Zakładów Aktywności Zawodowej z całej Polski i żołnierze 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej. Czterdzieści osiem zespołów zmagało się w konkurencjach wytrzymałościowo-zręcznościowych, takich jak: marszobieg zespołowy, czołganie pod zasiekami, transport amunicji na polu walki, rzut granatem na odległość i strzelanie z broni laserowej.
    Reprezentantami PSONI koło w Biskupcu byli pracownicy Zakładu Aktywności Zawodowej Rafał Żbikowski i Dawid Bliźniuk. Mimo że panowie debiutowali w TOS, obaj wykazali się niezwykłą wolą walki, wytrzymałością i hartem ducha. Determinacja oraz trud włożony w pokonanie trasy zaowocowały uzyskaniem przez Rafała Żbikowskiego największej liczby punktów w klasyfikacji ogólnej, a co za tym idzie zajęciem I miejsca!
         Gratulacje dla Rafała, Dawida  jak i wszystkich uczestników III Turnieju Otwartych Serc! Organizatorem Turnieju Otwartych Serc jest Towarzystwo Miłośników Twierdzy Boyen, Zakład Aktywności Zawodowej oraz Giżycki Klub Sportowy Niewidomych.

Dodaj komentarz